Projektujemy

Jesteśmy biurem konstrukcyjnym, które ceni optymalne konstrukcje oraz nowoczesne technologie. Zajmujemy się projektowaniem, doradztwem technicznym, analizami oraz ekspertyzami konstrukcji budowlanych na każdym etapie życia obiektu. Zaczynamy od idei, przez wstępne koncepcje, analizę i wybór optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych przy ścisłej współpracy z Inwestorem lub Wykonawcą. Tworzymy dokumentację, projekt budowlany, wykonawczy i warsztatowy. Współpracujemy na etapie wznoszenia konstrukcji. Kiedy obiekt jest gotowy, wykonujemy ekspertyzy techniczne, projekty przebudowy i rozbudowy oraz wzmocnień w celu sprostania dynamicznie zmieniającym się potrzebom Użytkownika.

19+
lat grupy na rynku
466+
zrealizowanych przez grupę projektów
30
konstruktorów

BIM

Nasze projekty powstają w oparciu o technologię Building Information Modeling. Każdy element konstrukcyjny modelowany jest w przestrzeni 3D co zapewnia możliwość pełnej koordynacji z projektami instalacyjnymi i architektonicznymi oraz ułatwia i przyspiesza wykonanie na placu budowy. Nasze modele budowane są z myślą o prostym przedmiarowaniu oraz harmonogramowaniu prac na etapie wznoszenia obiektu. Dzięki tej technologii możliwe było wdrożenie w naszym biurze programu "zero kolizji".

BIM

Ekspertyzy

Zajmujemy się opracowaniami, w których zawarte są wszystkie szczegóły dotyczące stanu technicznego danego budynku. Zadaniem ekspertyzy jest wskazanie nieprawidłowości, przyczyn ich występowania oraz skutków i wskazanie jak najskuteczniejszych sposobów ich usunięcia.

Ekspertyzy 1Ekspertyzy 2Ekspertyzy 3Ekspertyzy 4

Optymalizacje konstrukcji

Jesteśmy biurem, które zajmuje się optymalizacją konstrukcji. Ma ono wyznaczyć najlepsze rozwiązanie z punktu widzenia określonego kryterium jakości, bowiem ma to na celu wybór najlepszych rozwiązań celem minimalizacji kosztów wykonawczych obiektu.

Optymalizacje konstrukcji

Zaprojektuj i wybuduj

Tryb „Zaprojektuj i wybuduj” został stworzony specjalnie dla tych inwestorów, którzy poszukują maksymalnie wszechstronnej obsługi. Budując obiekty w tej formule koordynujemy proces powstawania inwestycji dosłownie na każdym jego etapie – od opracowania koncepcji po oddanie obiektu do użytkowania.

IMG_222916-cIMG_0970IMG_0972

Value Engineering

Jesteśmy biurem, które zajmuje się optymalizacją konstrukcji. Ma ono wyznaczyć najlepsze rozwiązanie z punktu widzenia określonego kryterium jakości, bowiem ma to na celu wybór najlepszych rozwiązań celem minimalizacji kosztów wykonawczych obiektu.

Media Markt

Wielkopowierzchniowy obiekt handlowo-usługowy zaprojektowany wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Zgodnie z przeznaczeniem budynek podzielono na strefę biurowo-socjalną, strefę sprzedaży oraz strefę magazynową.

 • lokalizacja: Gdynia
 • powierzchnia zabudowy: 5 152 m²

.

Terminal Kontenerowy DCT2

Wykonanie wielobranżowych opracowań projektowych, w tym: projektu budowlanego zamiennego wraz z uzyskaniem zamiennego pozwolenia na budowę, projektu wykonawczego, przedmiarów, STWiOR wraz z nadzorem autorskim nad realizacją Inwestycji dla zadania pod nazwą: „Budowa Nowego Nabrzeża na Terenie Portu Gdańsk, służąca realizacji inwestycji polegającej na Rozbudowie Morskiego Terminala Kontenerowego DCT Gdańsk S.A.”.

 

 • Powierzchnia Terminala: 200 000 m²
 • Długość nadbrzeża przeładunkowego: 650m
 • Głębokość projektowana: 17,25m
 • Projekt: 2016
 • Inwestor: DCT Gdańsk
 • Partnerstwo: BESIX NV. & NDI S.A.

Zbiornik magazynowy

 • Lokalizacja: Koluszki, Nowa Wieś Wielka
 • Pojemność zbiornika: 5 x 32 000 m3
 • Inwestor: PERN S.A.
 • Projekt: 2018
 • Partnerstwo: Gazoprojekt S.A.
 • Generalny wykonawca: Naftoremont-Naftobudowa Sp. z o.o.

Budynek mieszkalny Pomorska 185

Wykonanie wielobranżowego projektu budowlanego i wykonawczego dla budynku mieszkalnego.  W budynku na 5 kondygnacjach mieszczą się 62 mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe. Na kondygnacji podziemnej znajdują się 44 miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Budynek jest wyposażony w inteligentną wentylację, która automatycznie dostosowuje swoją pracę do poziomu zanieczyszczeń na zewnątrz, układ korzystnie wpływa również na temperaturę wewnątrz mieszkań. Dodatkowe udogodnienia to  pralnia, paczkomat, zdalne zarządzanie funkcjami bytowymi mieszkania (zasilanie, ogrzewanie, oświetlenie, otwieranie/zamykanie), zdalny dostęp do podstawowych funkcji wspólnych takich, jak bramy wjazdowe, furtki

 

 • Lokalizacja: Łódź
 • Powierzchnia użytkowa: 2 450 m²
Napisz do nas

Kontakt

Bałtyckie Centrum Biznesu BCB

ul. Azymutalna 9

80-298 Gdańsk

tel. +48 534 009 601

tel. +48 58 554 81 96

fax +48 58 551 18 57

Masz pytania?

Napisz do nas

biuro@istructure.pl

INDUSTRIA STRUCTURE Sp. z o.o., ul. Azymutalna 9, 80-298 Gdańsk, KRS 0000302893, Sąd Rejonowy Gdańsk Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy KRS, Regon 220630860, NIP 957-100-22-44